L07P025D15S
- Manufacturer Part Number:
- L07P025D15S
- Current - Sensing :
- 25A
- Current - Supply (Max) :
- 30mA
- Linearity :
- ±1%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Voltage - Supply :
- ±15V