L08P100D15IPV
- Manufacturer Part Number:
- L08P100D15IPV
- Part of Description:
- SENSOR
- Current - Sensing :
- 100A
- Current - Supply (Max) :
- 20mA
- Frequency :
- DC ~ 100kHz
- Linearity :
- ±1%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Package / Case :
- Module
- Response Time :
- 5µs
- Voltage - Supply :
- ±15V