L08P200D15W
- Manufacturer Part Number:
- L08P200D15W
- Part of Description:
- SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC
- Current - Sensing :
- 200A
- Current - Supply (Max) :
- 20mA
- Linearity :
- ±1%
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Response Time :
- 50µs
- Voltage - Supply :
- 15V