SCM7B35-01
- Manufacturer Part Number:
- SCM7B35-01
- Manufacturer/Brand:
- DATAFORTH
- Part of Description:
- 2-WIRE INTERFACE MOD W/ LOOP POW
- Manufacturer :
- DATAFORTH
- Product Category :
- Amplifiers
- Amplifier Type :
- General Purpose
- Current - Supply :
- 56 mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output Type :
- Analog
- Product Status :
- Active
- Voltage - Supply :
- 14V ~ 35V