CZ700LF-060
- Manufacturer Part Number:
- CZ700LF-060
- Manufacturer/Brand:
- Laird Technologies - Thermal Materials
- Part of Description:
- RF EMI ABSORBING SHEET 12"X12"
- Manufacturer :
- Product Category :
- RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials
- Adhesive :
- Length :
- 12.000" (304.80mm)
- Material :
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thickness - Overall :
- 0.060" (1.52mm)
- Type :
- Absorbing Sheet
- Width :
- 12.000" (304.80mm)