23X36-1-1194
- Manufacturer Part Number:
- 23X36-1-1194
- Part of Description:
- RF EMI SHLDING SHEET 36"X22.992"
- Adhesive :
- Non-Conductive, Single Sided
- Length :
- 36.000" (914.40mm)
- Material :
- Copper Foil
- Thickness - Overall :
- 0.003" (0.07mm)
- Width :
- 22.992" (584.00mm)