3M 1181 CIRCLE-1.5"-100
- Manufacturer Part Number:
- 3M 1181 CIRCLE-1.5"-100
- Part of Description:
- RF EMI SHLDING SHEET 1.5" 100PK
- Material :
- Copper Foil
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Thickness - Overall :
- 0.004" (0.09mm)
- Width :
- 1.500" (38.10mm)