AB5030HF-210X297
- Manufacturer Part Number:
- AB5030HF-210X297
- Part of Description:
- RF ABSORB SHEET 11.693"X8.268"
- Length :
- 11.693" (297.00mm)
- Shape :
- Rectangular
- Thickness - Overall :
- 0.012" (0.30mm)
- Type :
- Absorbing Sheet
- Width :
- 8.268" (210.00mm)