3M 1120 CIRCLE-0.75"-250
- Manufacturer Part Number:
- 3M 1120 CIRCLE-0.75"-250
- Part of Description:
- RF EMI SHLDING SHEET 0.75" 250PK
- Material :
- Aluminum Foil
- Thickness - Overall :
- 0.004" (0.10mm)
- Width :
- 0.750" (19.05mm)