23X36-1-1126
- Manufacturer Part Number:
- 23X36-1-1126
- Part of Description:
- RF EMI SHLDING SHEET 36"X22.992"
- Adhesive :
- Conductive, Single Sided
- Length :
- 36.000" (914.40mm)
- Material :
- Copper Foil
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Thickness - Overall :
- 0.004" (0.09mm)
- Width :
- 22.992" (584.00mm)