R577413000LP
- Manufacturer Part Number:
- R577413000LP
- Manufacturer/Brand:
- Radiall USA, Inc.
- Part of Description:
- DPDT RAMSES LOW PIM SMA 18GHZ FA
- Manufacturer :
- Radiall USA, Inc.
- Product Category :
- RF Switches
- Circuit :
- DPDT
- Features :
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 18GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.5dB (max)
- Isolation :
- 60dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- P1dB :
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Test Frequency :
- 18GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 24V ~ 30V