R577F33002
- Manufacturer Part Number:
- R577F33002
- Part of Description:
- DPDT RAMSES SMA 26.5GHZ LATCHING
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 26.5GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.7dB (max)
- Isolation :
- 50dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- P1dB :
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Test Frequency :
- 26.5GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 24V ~ 30V