ARD50024C
- Manufacturer Part Number:
- ARD50024C
- Frequency Range :
- 26.5GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.8dB (max)
- Isolation :
- 55dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Test Frequency :
- 26.5GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 24V