89-CBSA-3.0X5.25X0.8
- Manufacturer Part Number:
- 89-CBSA-3.0X5.25X0.8
- Manufacturer/Brand:
- Leader Tech Inc.
- Part of Description:
- RF SHIELD 3" X 5.25" T/H
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.800" (20.32mm)
- Length - Overall :
- 5.250" (133.35mm)
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 3.000" (76.20mm)