86-CBSA-0.75X3.0X0.8
- Manufacturer Part Number:
- 86-CBSA-0.75X3.0X0.8
- Part of Description:
- RF SHIELD 0.75" X 3" T/H
- Height - Overall :
- 0.800" (20.32mm)
- Length - Overall :
- 3.000" (76.20mm)
- Width - Overall :
- 0.750" (19.05mm)