51-CBSA-1.25X2.5X0.5
Manufacturer Part Number:
51-CBSA-1.25X2.5X0.5
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 1.25" X 2.5" T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.500" (12.70mm)
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.250" (31.75mm)