10X-CBSP-1.5X1.5X0.335
Manufacturer Part Number:
10X-CBSP-1.5X1.5X0.335
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 1.5" X 1.5" SMD
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.335" (8.51mm)
Length - Overall :
1.500" (38.10mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Cover
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)