29-CBSAP-0.75X1.5X0.2
Manufacturer Part Number:
29-CBSAP-0.75X1.5X0.2
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 0.75" X 1.5" T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
1.500" (38.10mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.750" (19.05mm)