20X-CBSSV-4.25X4.25X0.185
- Manufacturer Part Number:
- 20X-CBSSV-4.25X4.25X0.185
- Manufacturer/Brand:
- Leader Tech Inc.
- Part of Description:
- RF SHIELD 4.25" X 4.25" SMD
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.185" (4.70mm)
- Length - Overall :
- 4.250" (107.95mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Cover
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 4.250" (107.95mm)