40X-CBS-2.5X4.0X0.58
- Manufacturer Part Number:
- 40X-CBS-2.5X4.0X0.58
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.5" X 4" SMD
- Height - Overall :
- 0.580" (14.73mm)
- Length - Overall :
- 4.000" (101.60mm)
- Width - Overall :
- 2.500" (63.50mm)