40X-CBSP-1.75X4.0X0.28
- Manufacturer Part Number:
- 40X-CBSP-1.75X4.0X0.28
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.75" X 4" SMD
- Height - Overall :
- 0.280" (7.11mm)
- Length - Overall :
- 4.000" (101.60mm)
- Width - Overall :
- 1.750" (44.45mm)