MS353-30S
Manufacturer Part Number:
MS353-30S
Part of Description:
35.3 X 29.1 X 3.5MM EMI/RF SHIEL
Height - Overall :
0.138" (3.50mm)
Length - Overall :
1.390" (35.30mm)
Type :
Shield, 1-Piece
Width - Overall :
1.146" (29.10mm)