MS374-10F
Manufacturer Part Number:
MS374-10F
Part of Description:
37.4 X 23.9 X 3.8MM EMI/RF FRAME
Height - Overall :
0.150" (3.80mm)
Length - Overall :
1.472" (37.40mm)
Type :
Frame
Width - Overall :
0.941" (23.90mm)