MS326-10S
Manufacturer Part Number:
MS326-10S
Part of Description:
32.6 X 20 X 5MM EMI/RF SHIELD
Height - Overall :
0.197" (5.00mm)
Length - Overall :
1.283" (32.60mm)
Type :
Shield, 1-Piece
Width - Overall :
0.787" (20.00mm)