MS483-10S
Manufacturer Part Number:
MS483-10S
Part of Description:
48.3 X 44.3 X 4.4MM EMI/RF SHIEL
Height - Overall :
0.157" (4.00mm)
Length - Overall :
1.902" (48.30mm)
Width - Overall :
1.744" (44.30mm)