MS453-10F
Manufacturer Part Number:
MS453-10F
Part of Description:
RF SHLD FRAME 0.638"X1.783" SLDR
Height - Overall :
0.236" (6.00mm)
Length - Overall :
1.783" (45.30mm)
Type :
Frame
Ventilation :
Width - Overall :
0.638" (16.20mm)