MS293-20S
- Manufacturer Part Number:
- MS293-20S
- Part of Description:
- 29.3 X 16.3 X 9.7MM EMI/RF SHIEL
- Height - Overall :
- 0.382" (9.70mm)
- Length - Overall :
- 1.154" (29.30mm)
- Type :
- Shield, 1-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.642" (16.30mm)