MS293-20F
- Manufacturer Part Number:
- MS293-20F
- Part of Description:
- RF SHLD FRAME 0.642"X1.154" SLDR
- Height - Overall :
- 0.382" (9.70mm)
- Length - Overall :
- 1.154" (29.30mm)
- Type :
- Frame
- Ventilation :
- Width - Overall :
- 0.642" (16.30mm)