MS477-10S
Manufacturer Part Number:
MS477-10S
Part of Description:
47.7 X 18.2 X 4MM EMI/RF SHIELD
Height - Overall :
0.157" (4.00mm)
Length - Overall :
1.878" (47.70mm)
Width - Overall :
0.717" (18.20mm)