MS466-10F
Manufacturer Part Number:
MS466-10F
Part of Description:
RF SHLD FRAME 0.681"X1.835" SLDR
Height - Overall :
0.197" (5.00mm)
Length - Overall :
1.835" (46.60mm)
Type :
Frame
Ventilation :
Width - Overall :
0.681" (17.30mm)