MS448-20F
Manufacturer Part Number:
MS448-20F
Part of Description:
RF SHLD FRAME 0.717"X1.764" SLDR
Height - Overall :
0.224" (5.70mm)
Length - Overall :
1.764" (44.80mm)
Type :
Frame
Ventilation :
Width - Overall :
0.717" (18.20mm)