MS448-20S
Manufacturer Part Number:
MS448-20S
Part of Description:
44.8 X 18.2 X 5.7MM EMI/RF SHIEL
Height - Overall :
0.224" (5.70mm)
Length - Overall :
1.764" (44.80mm)
Width - Overall :
0.717" (18.20mm)