MS423-10F
Manufacturer Part Number:
MS423-10F
Manufacturer/Brand:
Masach Tech Ltd.
Part of Description:
RF SHLD FRAME 0.602"X1.665" SLDR
Manufacturer :
Masach Tech Ltd.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.173" (4.40mm)
Length - Overall :
1.665" (42.30mm)
Mounting Type :
Solder
Product Status :
Active
Type :
Frame
Ventilation :
Width - Overall :
0.602" (15.30mm)