MS412-10S
Manufacturer Part Number:
MS412-10S
Part of Description:
41.2 X 13.6 X 5.1MM EMI/RF SHIEL
Height - Overall :
0.201" (5.10mm)
Length - Overall :
1.622" (41.20mm)
Width - Overall :
0.535" (13.60mm)