MS333-10F
Manufacturer Part Number:
MS333-10F
Part of Description:
RF SHLD FRAME 0.524"X1.311" SLDR
Height - Overall :
0.173" (4.40mm)
Length - Overall :
1.311" (33.30mm)
Type :
Frame
Ventilation :
Width - Overall :
0.524" (13.30mm)