MS333-10S
Manufacturer Part Number:
MS333-10S
Manufacturer/Brand:
Masach Tech Ltd.
Part of Description:
33.3 X 13.3 X 4.4MM EMI/RF SHIEL
Manufacturer :
Masach Tech Ltd.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.173" (4.40mm)
Length - Overall :
1.311" (33.30mm)
Mounting Type :
Solder
Product Status :
Active
Type :
Shield, 1-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.524" (13.30mm)