MS321-10S
Manufacturer Part Number:
MS321-10S
Manufacturer/Brand:
Masach Tech Ltd.
Part of Description:
32.1 X 16.6 X 2.5MM EMI/RF SHIEL
Manufacturer :
Masach Tech Ltd.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.098" (2.50mm)
Length - Overall :
1.264" (32.10mm)
Mounting Type :
Solder
Product Status :
Active
Type :
Shield, 1-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.654" (16.60mm)