MS135-20F
Manufacturer Part Number:
MS135-20F
Manufacturer/Brand:
Masach Tech Ltd.
Part of Description:
RF SHLD FRAME 0.531"X0.531" SLDR
Manufacturer :
Masach Tech Ltd.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.197" (5.00mm)
Length - Overall :
0.531" (13.50mm)
Mounting Type :
Solder
Product Status :
Active
Type :
Frame
Ventilation :
Width - Overall :
0.531" (13.50mm)