MS737-10F
- Manufacturer Part Number:
- MS737-10F
- Manufacturer/Brand:
- Masach Tech Ltd.
- Part of Description:
- RF SHLD FRAME 1.106"X2.902" SLDR
- Manufacturer :
- Masach Tech Ltd.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.114" (2.90mm)
- Length - Overall :
- 2.902" (73.70mm)
- Mounting Type :
- Solder
- Product Status :
- Active
- Type :
- Frame
- Ventilation :
- Width - Overall :
- 1.106" (28.10mm)