MS513-10S
- Manufacturer Part Number:
- MS513-10S
- Part of Description:
- 51.3 X 26.5 X 9.5MM EMI/RF SHIEL
- Height - Overall :
- 0.374" (9.50mm)
- Length - Overall :
- 2.020" (51.30mm)
- Width - Overall :
- 1.043" (26.50mm)