MS353-10S
- Manufacturer Part Number:
- MS353-10S
- Part of Description:
- 35.3 X 20 X 6.4MM EMI/RF SHIELD
- Height - Overall :
- 0.252" (6.40mm)
- Length - Overall :
- 1.390" (35.30mm)
- Type :
- Shield, 1-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.787" (20.00mm)