MS477-10F
- Manufacturer Part Number:
- MS477-10F
- Manufacturer/Brand:
- Masach Tech Ltd.
- Part of Description:
- RF SHLD FRAME 0.717"X1.878" SLDR
- Manufacturer :
- Masach Tech Ltd.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.157" (4.00mm)
- Length - Overall :
- 1.878" (47.70mm)
- Mounting Type :
- Solder
- Product Status :
- Active
- Type :
- Frame
- Ventilation :
- Width - Overall :
- 0.717" (18.20mm)