MS257-10S
- Manufacturer Part Number:
- MS257-10S
- Part of Description:
- 25.7 X 25.7 X 6.5MM EMI/RF SHIEL
- Height - Overall :
- 0.256" (6.50mm)
- Length - Overall :
- 1.012" (25.70mm)
- Width - Overall :
- 1.012" (25.70mm)