MS473-10F
- Manufacturer Part Number:
- MS473-10F
- Part of Description:
- RF SHLD FRAME 0.917"X1.862" SLDR
- Height - Overall :
- 0.209" (5.30mm)
- Length - Overall :
- 1.862" (47.30mm)
- Type :
- Frame
- Ventilation :
- Width - Overall :
- 0.917" (23.30mm)