MS473-10S
- Manufacturer Part Number:
- MS473-10S
- Part of Description:
- 47.3 X 23.3 X 5.3MM EMI/RF SHIEL
- Height - Overall :
- 0.209" (5.30mm)
- Length - Overall :
- 1.862" (47.30mm)
- Type :
- Shield, 1-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.917" (23.30mm)