MS378-10F
- Manufacturer Part Number:
- MS378-10F
- Part of Description:
- RF SHLD FRAME 0.85"X1.488" SLDR
- Height - Overall :
- 0.118" (3.00mm)
- Length - Overall :
- 1.488" (37.80mm)
- Type :
- Frame
- Ventilation :
- Width - Overall :
- 0.850" (21.60mm)