MS093-10F
- Manufacturer Part Number:
- MS093-10F
- Manufacturer/Brand:
- Masach Tech Ltd.
- Part of Description:
- RF SHLD FRAME 0.366"X0.366" SLDR
- Manufacturer :
- Masach Tech Ltd.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.197" (5.00mm)
- Length - Overall :
- 0.366" (9.30mm)
- Mounting Type :
- Solder
- Product Status :
- Active
- Type :
- Frame
- Ventilation :
- Width - Overall :
- 0.366" (9.30mm)