MS323-20S
- Manufacturer Part Number:
- MS323-20S
- Part of Description:
- 32.3 X 23.8 X 4.7MM EMI/RF SHIEL
- Height - Overall :
- 0.185" (4.70mm)
- Length - Overall :
- 1.272" (32.30mm)
- Type :
- Shield, 1-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.937" (23.80mm)