MS593-10S
- Manufacturer Part Number:
- MS593-10S
- Part of Description:
- 59.3 X 20.6 X 3MM EMI/RF SHIELD
- Height - Overall :
- 0.118" (3.00mm)
- Length - Overall :
- 2.335" (59.30mm)
- Width - Overall :
- 0.811" (20.60mm)