MS338-10F
- Manufacturer Part Number:
- MS338-10F
- Part of Description:
- RF SHLD FRAME 1.193"X1.331" SLDR
- Height - Overall :
- 0.130" (3.30mm)
- Length - Overall :
- 1.331" (33.80mm)
- Type :
- Frame
- Ventilation :
- Width - Overall :
- 1.193" (30.30mm)